Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

ТУР КИЇВ - ЯЛТА (КРИМ) - ОДЕСА 8 ДНІВ ТА 7 НОЧЕЙ

День 01 - КИЇВ car
Прибуття до столиці України і переміщення від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю вибраної категорії. Розміщення і обід в готелі.

День 02 - КИЇВ car
Сніданок. Міський тур вранці. Київ був заснований в 5-ому сторіччі. Під час міського туру ви відвідаєте центральну вулицю Хрещатик, Володимирський собор, Золоті Ворота. Ви матимете екскурсію в Андріївську церкву і Софійський собор (усередині візиту) - найстаріша київська виживаюча церква з 13 величними куполами, побудована у 1037 році князем Ярославом Мудрим, щоб прославити Християнство, стародавні фрески. Легка закуска в типовому ресторані. Відвідування всесвітньо-відомого монастиря Києво-Печерської Лаври, заснованого в 1051 році ченцями з метою, аби популяризувати Християнство. Катакомби з численними каплицями і стародавніми місцями захоронень, цікаві музеї, включаючи Музей мікромініатюр, Музей декоративно-прикладного мистецтва України. Відвідування Музею історичних коштовностей України.

День 03 - КИЇВ / ЯЛТА car fly
Сніданок. Переміщення до аеропорту для перельоту Київ - Сімферополь. Прибуття до Кримського півострова, переміщення до Ялти з відвідуванням Бахчисарая. Це - палац Кримського Хана, що зберіг атмосферу поселення Середньовічних татар. Ви відвідаєте Ханський палац XVI - XVIII сторіччя, створений італійськими, іранськими, турецькими, українськими і російськими майстрами. Історія цього палацу близько пов'язана з фантастичними чарівними розповідями і легендами. Ви знайдете там дійсні підтвердження цієї епохи як наприклад Портал Алевись, Фонтан Сліз, мавзолеї і мечеті, і дослідите частки місцевого життя і народного мистецтва кримських татар, показані в роз'ясненнях. Прибуття до Ялти і переміщення до готелю вибраної категорії. Вільний час для відпочинку і покупок. Обід в готелі.

День 04 - ЯЛТА car
Сніданок. Тур містом до Ялти включає Лівадійський палац (точний приклад архітектури італійського ренесансу). Лідери трьох членів антигітлеровської коаліції СРСР, США і Великобританії зустрілись в Лівадійському палаці у лютому 1945 протягом ялтинської конференції для обговорення післявоєнної політики. Відвідування Воронцового палацу в Алупці, який є проектом регіонального губернатора Графа Михайла Воронцова. Важко уявити архітектурну пам'ятку романтичнішу за Воронцовський палац у Алупці, колишнього генерал-губернатора Новоросійська, який будувався у 1828-1846 в проекті Едуарда Блора, одного з кращих англійських архітекторів. Величезний парк навколо палацу - один з найдивовижніших на південному побережжі Криму.

День 05 - ЯЛТА / ОДЕСА car railway
Сніданок. Від'їзд до Севастополя і панорамний тур в Севастополь з екскурсією до панорами "Захист Севастополя", присвяченій до Кримської війни. Відвідування стародавньої грецької колонії Херсонес. Переміщення до залізничного вокзалу у Сімферополі. Нічний потяг до Одеси. Сухий пойок в потягу.

День 06 - ОДЕСА car
Прибуття до Одеси. Одеса - це найбільший чорноморський порт України. Переміщення до готелю вибраної категорії. Сніданок в готелі. Панорамний тур по живописних вулицях Одеси, Приморському бульвару із його знаменними Потьомкіними сходами. Відвідування таких місць як Оперний театр і Філармонія, а також найголовніші пам'ятники центру. Турне включає відвідування Художнього музею міста. Вільний час. Обід.

День 07 - ОДЕСА car
Сніданок. Продовження туру містом, що включає відвідування Музею археології. Вільний час для дозвілля і покупок. Обід в готелі.

День 08 - ОДЕСА car
Сніданок. Переміщення до аеропорту. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: БРАТИСЛАВА 3* економ, РУСЬ 3*, ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ 4*, ПРЕМ'ЄР ПАЛАЦ 5* або подібний у Києві, ЯЛТА ІНТУРИСТ 3* економ, БРІСТОЛЬ 3* (звичайні кімнати), БРІСТОЛЬ 3* (кімнати бізнес-класу), ОРЕАНДА 5* або подібний в Ялті, ЮНІСТЬ 3* економ, ЧОРНЕ МОРЕ 3*, ЛОНДОНСЬКА 4*, МОЦАРТ 5* або подібний в Одесі, роздільне харчування - 7 сніданків, 1 легка закуска, 1 сухий пойок, 4 обіди, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески, переміщення аеропорт-готель-аеропорт.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси, місцевий переліт Київ - Сімферополь, нічний потяг Сімферополь - Одеса.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44