Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

НЕЗАБУТНЯ УКРАЇНА: КИЇВ - ЯЛТА 5 ДНІВ ТА 4 НОЧІ

День 01 - КИЇВ car
Прибуття до столиці України і переміщення від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю вибраної категорії. Розміщення і обід в готелі.

День 02 - КИЇВ car
Сніданок. Ранкове турне містом включає: Софійський Собор (усередині візиту) - найстаріша київська виживаюча церква з 13 величними куполами, побудована у 1037 році князем Ярославом Мудрим, щоб прославити Християнство, стародавні фрески. Прогулянка уздовж Андріївського Спуску - одній з найстаріших вулиць міста, названій Київським Монмартром, з різними галереями і художніми майстернями, традиційне місце для різних фестивалів. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Відвідування функціонуючого монастиря Києво-Печерської Лаври, заснованого в 1051 році ченцями з метою, аби популяризувати Християнство, містить безліч подібних до лабіринта підземних тунелів (катакомби) з численними церквами і стародавніми муміями в саркофагу, цікаві музеї, зокрема: Музей мікромініатюр, Музей декоративно-прикладного мистецтва України (роботи ремісників). Відвідування Музею історичних коштовностей України.

День 03 - КИЇВ / ЯЛТА car fly
Сніданок. Переміщення до аеропорту. Політ до Сімферополя. Прибуття в Крим і переміщення до Ялти. Екскурсія за маршрутом Бахчисарай - Ханський Палац. Прибуття в Ялту і переміщення до готелю вибраної категорії. Вільний час. Обід в готелі.

День 04 - ЯЛТА car
Сніданок. Ранкове відвідування Воронцового палацу в Алупці, який є проектом регіонального губернатора Графа Михайла Воронцова. Фото-стоп у Ластівкового Гнізда. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Вечірній візит до Лівадійського палацу - дивовижного палацу в стилі італійського ренесансу, який був побудований царем Миколою II і став всесвітньо відомий як місцеположення післявоєнних переговорів між Йосефом Сталіним, Вінстоном Черчелем і Франкліном Рузвельтом ("Велика конференція трьох" в лютому 1945).

День 05 - ЯЛТА car
Сніданок. Вранішня екскурсія до Севастополя. Фото-стоп біля живописних "Байдарських воріт" Фороської церкви. Прибуття у місто-герой Севастополь. Відвідування музею "Панорама захисту Севастополя у 1854-1855", присвяченого до Кримської війни. Відвідування Херсонесу - стародавньої грецької колонії. Переміщення до аеропорту Сімферополя. Від'їзд. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: БРАТИСЛАВА 3* економ, РУСЬ 3*, ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ 4*, ПРЕМ'ЄР ПАЛАЦ 5* або подібний у Києві, ЯЛТА ІНТУРИСТ 3* економ, БРІСТОЛЬ 3* (звичайні кімнати), БРІСТОЛЬ 3* (кімнати бізнес-класу), ОРЕАНДА 5* або подібний в Ялті, роздільне харчування - 4 сніданки, 2 легкі закуски і 2 обіди, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси, місцевий переліт Київ - Сімферополь.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44