Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

КРИМ: 3 ДНІ ТА 2 НОЧІ

День 01 - ЯЛТА car
Прибуття в Крим і переміщення до Ялти. Екскурсія за маршрутом Бахчисарай - Ханський Палац. Прибуття в Ялту і переміщення до готелю вибраної категорії. Вільний час.

День 02 - ЯЛТА car
Сніданок. Ранкове відвідування Воронцового палацу в Алупці, який є проектом регіонального губернатора Графа Михайла Воронцова. Фото-стоп у Ластівкового Гнізда. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Вечірній візит до Лівадійського палацу - дивовижного палацу в стилі італійського ренесансу, який був побудований царем Миколою II і став всесвітньо відомий як місцеположення післявоєнних переговорів між Йосефом Сталіним, Вінстоном Черчелем і Франкліном Рузвельтом ("Велика конференція трьох" в лютому 1945).

День 03 - ЯЛТА car
Сніданок. Вранішня екскурсія до Севастополя. Фото-стоп біля живописних "Байдарських воріт" Фороської церкви. Прибуття у місто-герой Севастополь. Відвідування музею "Панорама захисту Севастополя у 1854-1855", присвяченого до Кримської війни. Відвідування Херсонесу - стародавньої грецької колонії. Переміщення до аеропорту Сімферополя. Від'їзд. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: ЯЛТА ІНТУРИСТ 3* економ, БРІСТОЛЬ 3* (звичайні кімнати), БРІСТОЛЬ 3* (кімнати бізнес-класу), ОРЕАНДА 5* або подібний, роздільне харчування - 2 сніданки, 2 легкі закуски і 1 обід, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44