Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

КЛАСИЧНА УКРАЇНА: КИЇВ - ОДЕСА 5 ДНІВ ТА 4 НОЧІ

День 01 - КИЇВ car
Прибуття до столиці України і переміщення від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю вибраної категорії. Розміщення та обід в готелі.

День 02 - КИЇВ car
Сніданок. Ранкове турне містом включає: Софійський Собор (усередині візиту) - найстаріша київська виживаюча церква з 13 величними куполами, побудована у 1037 році князем Ярославом Мудрим, щоб прославити Християнство, стародавні фрески. Прогулянка уздовж Андріївського Спуску - одній з найстаріших вулиць міста, названій Київським Монмартром, з різними галереями і художніми майстернями, традиційне місце для різних фестивалів. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Відвідування функціонуючого монастиря Києво-Печерської Лаври, заснованого в 1051 році ченцями з метою, аби популяризувати Християнство, містить безліч подібних до лабіринта підземних тунелів (катакомби) з численними церквами і стародавніми муміями в саркофагу, цікаві музеї, зокрема: Музей мікромініатюр, Музей декоративно-прикладного мистецтва України (роботи ремісників). Відвідування Музею історичних коштовностей України.

День 03 - КИЇВ / ОДЕСА car fly
Сніданок. Переміщення до аеропорту. Політ до Одеси. Прибуття і переміщення до готелю вибраної категорії. Вільний час. Обід в готелі.

День 04 - ОДЕСА car
Сніданок. Міське турне, що включає прогулянку уздовж живописних вулиць, Приморський бульвар з його знаменитими Потьомкіними сходами, Оперний театр, Філармонію і найголовніші пам'ятники центру. Екскурсія до Художнього музею міста. Вільний час. Обід в готелі.

День 05 - ОДЕСА car
Сніданок. Продовження туру містом, що включає відвідування Музею археології. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Переміщення до аеропорту. Від'їзд. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: БРАТИСЛАВА 3* економ, РУСЬ 3*, ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ 4*, ПРЕМ'ЄР ПАЛАЦ 5* у Києві, ЮНІСТЬ 3* економ, ЧОРНЕ МОРЕ 3*, ЛОНДОНСЬКА 4*, МОЦАРТ 5* в Одесі, роздільне харчування - 4 сніданки, 2 обіда і 2 вечері, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси, місцевий переліт Київ - Одеса.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44