Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

ТУР 3 ДНІ ТА 2 НОЧІ У КИЄВІ

День 01 - КИЇВ car
Прибуття до столиці України і переміщення від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю вибраної категорії. Розміщення і обід в готелі.

День 02 - КИЇВ car
Сніданок. Ранкове турне містом включає: Софійський Собор (усередині візиту) - найстаріша київська виживаюча церква з 13 величними куполами, побудована у 1037 році князем Ярославом Мудрим, щоб прославити Християнство, стародавні фрески. Прогулянка уздовж Андріївського Спуску - одній з найстаріших вулиць міста, названій Київським Монмартром, з різними галереями і художніми майстернями, традиційне місце для різних фестивалів. Вільний час. Необов'язкова річкова подорож уздовж Дніпра. Обід в готелі.

День 03 - КИЇВ car
Сніданок. Відвідування функціонуючого монастиря Києво-Печерської Лаври, заснованого в 1051 році ченцями з метою, аби популяризувати Християнство, містить безліч подібних до лабіринта підземних тунелів (катакомби) з численними церквами і стародавніми муміями в саркофагу, цікаві музеї, зокрема: Музей мікромініатюр, Музей декоративно-прикладного мистецтва України (роботи ремісників). Легка закуска. Переміщення до міжнародного аеропорту "Бориспіль". Від'їзд. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: БРАТИСЛАВА 3* економ, РУСЬ 3*, ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ 4*, ПРЕМ'ЄР ПАЛАЦ 5*, роздільне харчування - 2 сніданки, 1 легка закуска та 2 обіди, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44