Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Звичайні тури

НОВА УКРАЇНА: КИЇВ - ЛЬВІВ 6 ДНІВ ТА 5 НОЧЕЙ

День 01 - КИЇВ car
Прибуття до столиці України і переміщення від міжнародного аеропорту "Бориспіль" до готелю вибраної категорії. Розміщення і обід в готелі.

День 02 - КИЇВ car
Сніданок. Ранкове турне містом включає: Софійський Собор (усередині візиту) - найстаріша київська виживаюча церква з 13 величними куполами, побудована у 1037 році князем Ярославом Мудрим, щоб прославити Християнство, стародавні фрески. Прогулянка уздовж Андріївського Спуску - одній з найстаріших вулиць міста, названій Київським Монмартром, з різними галереями і художніми майстернями, традиційне місце для різних фестивалів. Легка закуска в традиційному українському ресторані. Відвідування функціонуючого монастиря Києво-Печерської Лаври, заснованого в 1051 році ченцями з метою, аби популяризувати Християнство, містить безліч подібних до лабіринта підземних тунелів (катакомби) з численними церквами і стародавніми муміями в саркофагу, цікаві музеї, зокрема: Музей мікромініатюр, Музей декоративно-прикладного мистецтва України. Увечері вільний час для особистих дій. Необов'язкова річкова подорож уздовж Дніпра. Обід в готелі.

День 03 - КИЇВ / ЛЬВІВ car railway
Сніданок. Вільний час для особистих дій і покупок. Вечірня екскурсія до відкритого повітряного музею Пирогово - українського музею народної архітектури і побуту Пирогово. Обід в готелі. Переміщення до залізничної станції. Нічний потяг №91 (люкс - купе на 2 особи) до Львову (не включено).

День 04 - ЛЬВІВ car
Ранкове прибуття у Львів. Переміщення до готелю вибраної категорії. Розміщення і обід. Екскурсія в середньовічній частині міського центру включає: відомий Готичний собор Джона Баптіста і Пречистої Марії, церкви епохи ренесансу: Святого Миколи, Святого Онуфрія, Святого Андрія і Святого Параскева, центральну вулицю, сконструйовану за часів Австро-Угорської Імперії (IX), площу Ринок, Личаківське кладовище з 1500 унікальними пам'ятниками і скульптурами. Вільний час пополудні. Обід в готелі.

День 05 - ЛЬВІВ car
Сніданок. Продовження туру містом, включаючи Ратушу, Латинський Готичний Собор, чудовий монастир Бернардинців з химерним шиком і костел Єзуїтів і домініканців, Золоту і розову синагогу, що відома по всій Європі, стародавні фортеці міста. Вільний час пополудні. Обід в готелі.

День 06 - ЛЬВІВ car
Сніданок. Переміщення до аеропорту. Від'їзд. Завершення надання послуг.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Розміщення в готелях вибраної категорії: БРАТИСЛАВА - 3* економ, РУСЬ - 3*, ПРЕЗИДЕНТ ГОТЕЛЬ - 4*, ПРЕМ'ЄР ПАЛАЦ 5* або подібний у Києві, ДЖОРЖ 3* економ, ДНІСТЕР 3*, ГРАНД ГОТЕЛЬ 4*, ОПЕРА 5* чи подібний у Львові, роздільне харчування - 5 сніданки і 5 обідів, послуги гіда, зручний комфортабельний автобус для всіх переміщень і екскурсій, всі екскурсійні витрати, включаючи вступні внески.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: Міжнародні рейси, нічний потяг Київ - Львів.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44