Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish


Екологічні тури

ЧОРНОБИЛЬСЬКА ЗОНА

Зона відчуження розташована на півночі київської області і була сформована в 1986 після вибуху на 4-му енергоблоці атомної станції. Вхід до 30-кілометрової зони здійснюється через блок-пост "Дитятки" (київський напрямок).

ЕКОЛОГІЧНА ПРОГРАМА

Від'їзд вранці до Києва і переміщення до блок-посту "Дитятки".

Зустріч з гідом. Перевірка документів, транспорту і багажний контроль.

Інструктаж про поведінку в зоні, як використовувати засоби захисту. Відвідування Чорнобилю. Повна і остання інформація про ліквідацію катастрофічних наслідків в 30-кілометровій зоні, найбільш забруднені місця, захоронення об'єктів. Прогнози на майбутнє.

"Місто-привид" Прип'ять. Ви відвідаєте квартири, що були покинуті у 1986 році, в яких все ще можуть бути знайдені приватні речі: кухонний посуд, меблі, завіси, книги, музичні інструменти, іграшки! Ви побачите місто, яке було покинуте 50-ма тисячами його мешканців за 24 години. Дух Радянського господарювання все ще пристуній тут. Ви можете зфотографуватися на фоні Державного Гербу Радянського Союзу і Радянської України, лозунгів "Мир, Труд, Май", а також зробити фото червоно-жовтих суспільних телефонних будок і інших об'єктів, що є символами 80-х Радянського Союзу.
Повернення до Чорнобилю.
Пересадка на автобус і повернення до Києва.

Необов'язково: є можливість пообідати в м. Чорнобиль (екологічно чистий обід: Ви братимете участь у перевірці продуктів дозиметром). Необхідно знати, що учасники групи перетинають територію Білорусі. Якщо вони не є громаданями країн СНД, потрібна єдина транзитна віза для перетинання меж території Білорусі і також дворазова українська віза.

У ЦІНУ ВКЛЮЧЕНО: Отримання дозволу для в'їзду до 30-кілометрової зони, організація зустрічі, транспортні послуги, радіаційний контроль.
В ЦІНУ НЕ ВХОДИТЬ: нічого.

Всі ціни можуть змінюватися протягом року. Будь-ласка, уточнюйте вартість оплати перед замовленням.

Інші тури

 

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44