Russian    English    Ukrainian    German    French    Italian    Spanish

Конференції


Intercity Travel DMC пропонує широкий ряд послуг по організації зустрічей і конференцій у великих і маленьких містах України. У цих містах є чудове сполучення добре розвиненої інфраструктури, сервісу високого рівня і вражаючих можливостей відпочинку. Можливості проведення конференцій за останнім словом техніки можна знайти в шикарних готелях, а також у багатьох конгрес-центрах і історичних будівлях. Виберіть ваше місто і покладіться на наші відмінні знання і досвід з організації ваших зібрань, ретельно продуманих від початку і до кінця.

Ми з радістю організуємо для Вас:
 • заохочувальні програми
 • конференції
 • форуми
 • семінари
 • майстер-класи
 • тренінги
 • корпоративи
 • святкування
 • круглі столи
 • бізнес-ланчі тощо

Будь-ласка, надішліть нам свій запит, і ми влаштуємо все для організації вашої події!


Зал показу "ЕКО Інтернешенел"


Виставковий зал "ЕКО Інтернешенел" розташований в парковій зоні центральної частини Києва зі зручною дорожньою розв'язкою.
Завдяки технічному устаткуванню виставковий павільйон "ЕКО Інтернешенел" може проводити будь-які заходи: конгреси, конференції і симпозіуми, фестивалі, змагання і покази мод, корпоративні вечірки і презентації, шоу-програми. Ми створюємо всі необхідні умови для підготовки і проведення виставок.
Виставковий центр займає експозиційну площу - 2800 кв.м., відкрита зона - 1800 кв.м., два конференц-зали на 100 осіб кожен, в разі необхідності система вентиляції й обігріву повітря. Установка експозицій здійснюється за допомогою виставкового устаткування "OCTANORM".
Бар і ресторан розташовані на другому поверсі та забезпечують обслуговування дружніх зустрічей - на 150 чоловік в ресторані і до 1000 чоловік у холі.
Наш досвід і професіоналізм дозволяють нам запевнити Вас у продуктивному й ефективному співробітництві з нашою компанією.

БЛАКИТНИЙ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ
(Особливості)

Місткість конференц-залу - на 100 осіб
Техніка конференц-залу:
 • мультимедійний проектор TOSHIBA TDP-T355, 3500 ANSI, 1024x768
 • екран на підставці (розміри 1800x1800 мм, діагональ 2200 мм)
 • стаціонарна акустична система (4x40 Ват)
 • мікрофони
 • Інтернет 256 Кбіт/с
 • телефон
 • кондиціонер

 

ПЛАН ЗАЛУ

 1. Стільці
 2. Комунікаційна панель: телефон (RJ-12), Інтернет (RJ-45), розетка (Євро-220 В)
 3. Трибуна
 4. Мікрофони
 5. Екран на підставці
 6. Стіл для президії
 7. Мультимедійний проектор
 8. Стаціонарна акустична система

ЧЕРВОНИЙ КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛ
(Особливості)

Місткість конференц-залу - на 100 осіб
Техніка конференц-залу:
 • мультимедійний проектор LG XG22
 • настінний екран (розміри 1780x1780 мм, діагональ 2200 мм)
 • стаціонарна акустична система (4x40 Ват)
 • мікрофони
 • Інтернет 256 Кбіт/с
 • телефон
 • кондиціонер

 

ПЛАН ЗАЛУ

 1. Стільці
 2. Комунікаційна панель: телефон (RJ-12), Інтернет (RJ-45), S-Video відеовхід, аудіовхід, розетка (Євро-220 В)
 3. Трибуна
 4. Мікрофони
 5. Стаціонарний підвісний екран
 6. Стіл для президії
 7. Тумба
 8. Стаціонарна акустична система
 9. Стаціонарний мультимедійний проектор

Альта Експо

Уперше павільйон "Альта Експо" приймав III міжнародний фестиваль Київський подіум у жовтні 2005 року. Після такої великої події як національний тиждень моди - "Ukrainian Fashion Week" - у березні 2006 року, тут проводилися різні концертні програми, виставка мод 10 X 10 - у травні 2006 року, національний кастинг на конкурс "Міс Всесвіт 2006", гала-фешн шоу "Гранд Дефіле" - у вересні 2006 року, UFW - у жовтні 2006 року.


 

Павільйон "Альта Експо" приймав команду телевізійного каналу "Інтер" для зйомок популярного ТВ-проекта - "Міс Всесвіт", "Новий канал" для зйомок нового проекту "Дім Моди". Крім того, технічні можливості павільйону, включаючи могутні оптоволоконні технології, також дають можливість транслювати фешн-шоу під час Ukrainian Fashion Week у прямому ефірі, а також під час змагань 10 X 10.

Крім зйомок телевізійних проектів павільйон має ресурси для реалізації більш складних промоутерских і рекламних сценаріїв.

Павільйон "Альта Експо" розташований на території, що примикає до шопінг-холу "Альта Центр". Це дуже зручно, тому що цей комплекс має містке паркування, а також розвинену інфраструктуру (сервіс, ресторани, кафе).
У той же час, будучи прилягаючою структурою, павільйон працює незалежно від шопінг-центру. Зовнішні розміри павільйону: довжина - 72 метри, ширина - 25 метрів, висота - 12 метрів. Загальна площа павільйону - 1800 кв.м.
Першою подією, яку приймав павільйон, був міжнародний фестиваль моди - Київський подіум, проведений в жовтні 2005.
У березні 2006 "Експо Альта" був місцем першого національного тижня моди – Ukrainian Fashion Week.

Павільйон обладнаний сучасними системами електропостачання і освітлення від кращих Європейських виробників. Загальне припустиме навантаження в системі електропостачання павільйону складає 600 кіловат на годину, що дозволяє проводити великі шоу.

Додаткове оснащення "Альта Експо" включає:
- концертна звукова апаратура (загальна потужність до 40 кВт);
- концертне освітлення з різними конфігураціями (загальна потужність до 200 кВт);
- подіумні модулі різної висоти (до 500 кв.м.) ”super lift“; алюмінієві арматури і сценічні конструкції різної конфігурації;
- дизайн виставок різної конфігурації, виставочні лампи на штирях (до 250 одиниць), великий комплекс електричного устаткування для виставок;
- металева арматура для зміцнення сцени і її компонентів;
- стільці стандарту ISO (пластикові чорні 900 одиниць), столи на 6-8 чоловік (50 одиниць), VIP-меблі;
- устаткування для обслуговування модельних шоу (штанги для одягу - 200 одиниць, меблі для іміджмейкерів і перукарів (до 40 робочих місць) настінні і підлогові дзеркала, дзеркала з лампами тощо).

Спектр можливостей "Альта Експо" дуже широкий. Він однозначно підходить для проведення як корпоративних вечірок, так і закритих приватних вечірок, а також заходів міжнародного рівня.

5 павільйонів "Альта Центру" можуть бути використані для таких заходів:
- мода - покази
- корпоративні свята
- фестивалі
- концертні програми
- виставки

Прикладами гостинності павільйону можуть слугувати корпоративні вечірки таких великих і відомих компаній країни як: Фокстрот, Система, Текстиль-Контакт, АвтоЕкспо. Багатофункціональні технічні ресурси "Альта Экспо" супроводжуються роботою численних професійних музичних і танцювальних колективів. Вони використовують усі можливості мобільних конструкцій сцени, освітлення і звукової апаратури, що довели готовність павільйону до заходів різних рівнів складності і до співробітництва з дуже вимогливими виконавцями.
У 2005 році "Альта Експо" приймав команду телеканалу "Інтер" для зйомок знаменитого ТВ-проекта - "Міс Всесвіт". Технічні можливості павільйону, зокрема потужні оптоволоконні технології, надають можливість забезпечення живого ефіру під час проведення показу мод Ukrainian Fashion Week. До прикладу, у виставковому залі "Альта Експо" проводився "Київський подіум", і протягом шоу використовувалося спеціальне виставкове устаткування - перетворені елементи і спеціальні меблі, які також включені в список устаткування "Альта Експо".

 

Виставковий центр "КиївЕкспоПлаза"


Загальна інформація


Площа об'єкта
   81,400 кв.м.
Загальна виставкова зона
   Всередині    Зал 1 - 11,000 кв.м.
   Зал 2 - 11,000 кв.м.
   Ззовні    27,200 кв.м.
Кількість виставкових залів    2


Виставкові зали


Назва залу

Площа
(кв.м.)
Висота
(м)
Навантаження на підлогу
(кг/кв.м.)
Зал 1 11,000 8-10 1,500 (1/4 залу -3,000)
Зал 2 11,000 8-10 1,500 (1/4 залу -3,000)


Технічне обладнання
Кожен зал має чотири окремі входи, кожний з його власним виходом, що дозволяє проводити водночас до 4 виставок, або ж одну велику виставку, яку розділяють по групах товарів на спеціальних експозиціях, кожна з її власним входом. Всі чотири виходи мають можливість під'їзду транспортних засобів.
Виставкові зали обладнані розгалуженим мережним енергозабезпеченням, подачею води, каналізацією, телефонними лініями й Інтернетом, що дозволяє зв'язок з будь-яким місцем виставкового залу. За останнім словом техніки влаштований клімат-контроль з технологією інтегрованого обігрівання і системою вентиляції повітря. Зали спроектовані таким чином, щоб забезпечити мінімальну реверберацію звуку, встановлено протипожежну і охоронну системи. У виставковому залі можливе також використання будь-яких декорацій в будь-якому місці.

Особливості


Розмір виставкового залу
144 x 84 метрів
Сітка колон 12 x 24 метрів
Ширина колон 40 x 40 см
Розмір вхідних дверей (висота x ширина) 3.6 x 4.5 метрів


Загальна інформація про місткість холу


Місткість (осіб)
1000
Пленарна місткість 550
Кіл-ть конференц-залів 8 (можна змінити за допомогою мобільних стін до 11)


Конгрес-зали
Зал 1


Конференц-зал
Площа
(кв.м.)
Ряди Аудиторія
Конференц-зал №1 90 100 50
Конференц-зал №2 140 154 90
Конференц-зал №3 140 154 90
Конференц-зал №4 155 180 110
Конференц-зал №1 + №2 230 280 120
Конференц-зал №1 + №2 + №3 371 550 270


Зал 2


Конференц-зал

Площа
(кв.м.)
Ряди Аудиторія
Конференц-зал №1 252 300 140
Конференц-зал №2 144 154 90
Конференц-зал №3 216 260 110
Конференц-зал №4 360 450 220


Технічне обладнання
Три великі конференц-зали з мобільними стінами, а також малий конференц-зал обладнано високоякісним аудіо та відео-устаткуванням, що дозволяє проводити одночасно до 11 різних заходів з можливістю розміщення від 50 до 1000 чоловік. Великі конгреси можуть проводитися безпосередньо у виставковому залі.

Ресторан
Ресторан "Плаза" розташований в антресолі Залу 1 і забезпечує гостей щоденною легкою закускою в буфеті. Можливість організовувати вечірні банкети до 200 осіб і приймати в буфеті до 300 осіб. Також можливо організувати великі прийоми (до 1000 осіб) у виставковому залі. Додаткові кафе і бари можна розмістити у виставкових залах під час проведення заходів. Зал 2 також забезпечує можливість обслуговування гостей.

Спеціальні послуги
Повний спектр послуг рекомендованих компаній, зокрема дизайн і установка кабінок, написи, декорації, обслуговування гостей, інтерпретація і переклад, найманий персонал тощо.
Цілодобова охорона.
Під час проведення заходу можна організувати рейсовий автобус для перевезення від станції метро, яка знаходиться в 4 хвилинах їзди від виставкового центру.

Спеціальні особливості
Банк і банкомат в кожному виставковому залі. А також складські зони.
Можливість розміщення реклами біля виставкового центру (дошки оголошень, освітлені щити), а також для організаторів події доступна мережа дошок оголошень навколо міста.

Під'їзд
КиївЕкспоПлаза знаходиться в західній частині Києва, неподалеко від центру міста, поблизу станції метро "Нивки" (1,5 км від неї) і поруч з однією з найбільших міських автомагістралей проспекту Перемоги. До виставкового центру зручно дістатися з будь-якої частини міста.

На авто:

 • 15 хвилин від центру міста
 • 30 хвилин від аеропорту "Жуляни"
 • 60 хвилин від аеропорту "Бориспіль"

На громадському транспорті:

 • 10 хвилин на метро від центрального залізничного вокзалу
 • 4 хвилини рейсовим автобусом від станції метро "Нивки"
 • 15 хвилин пішки від станції метро "Нивки"


Паркування
1500 паркувальних місць.

Льодовий палац "Піонер"

 

Загальна площа: 1300 кв.м.

Площа ковзанки: 580 кв.м.Будинок офіцерів

Має два зали: на 1000 та на 100 осіб.


 

Національний палац "Україна"

Палац був побудований у 1970 році (архітектори Є. Маринченко, П. Жилицький та І. Вайнер). Зал розрахований на 3780 глядачів; на плані палац має форму трапеції (розміри 50х80х90 м, висота - 28 м, загальний об'єм - 150 000 кв.м.). Сцена вміщує близько 1500 чоловік. Будівлю було реконструйовано у 1996 році. Адреса: вул. Велика Васильківська, 103.

Національний палац “Україна” - це державний театральний і розважальний комплекс, що підходить також для проведення важливих політичних, культурних і розважальних заходів державного й міжнародного рівнів.
Штат співробітників складається з понад 400 професійних висококваліфікованих і творчих людей.

 

Зал палацу розрахований на 3714 місць і обладнаний сучасними засобами для проведення прийомів:
∙ церемоніальні зустрічі і заходи;
∙ конгреси;
∙ конференції;
∙ філармонічні й інші концерти;
∙ креативні зібрання відомих культурних та творчих людей;
∙ показ фільмів;
∙ виставки;
∙ фестивалі, зустрічі та інші види діяльності.

Палац "Україна" має велику кількість широких фойє, барів і залів для офіційних прийомів.

  

01133, Київ
б. Лесі Українки 15а, оф. 2
тел.: (+380 44) 286-05-51
факс: (+380 44) 286-05-44
моб.: (+380 66) 179-05-44